X-fire OPEN 2020, vecka 46-49

X-fire Games 2021: 22 maj 2021, Boxen Umeå

VEM?

En tävling för din som jobbar inom räddningstjänsten, likväl som industri-, flygplats- och militär räddningstjänst. Det behöver inte heller vara i utryckande tjänst och har du inte en fast anställning så funkar att du har ett timmis kontrakt eller kontrakt för sommarjobb kommande sommar! 👍

Här är alla anmälda lag för BÅDE X-fire OPEN 2020 & X-fire Games 2021!

Namn Räddningstjänst
 1
 Batman & Alfred, Patrik Andersson och Joakim Nilsson
 RSNV
 2
 Lag Bearkenstock & Tommy helfigur, Björn Uddenfeldt och Tommy Magnusson
 Södertörns brandförsvarsförbund
 3
 Made by Jossan, Josefin Nilsson och Fredrik Blixt
 Räddningstjänsten Landskrona
 4
 Team Talk, Pontus Nilsson och Sandra Nordin
 Räddningstjänsten Strängnäs
 5
 Bomberos de la Ciudad de Carlos, Mattias Enström och Niklas Öqvist
 Räddningstjänsten Karlstadsregionen
 6
 Big Mike o Co, Mikael Bouvin och Nina Brännehed
 Räddningstjänsten Storgöteborg
 7
 Team BPF, Carl-Rikard Holmstedt och Robin Kaukoranta
 Räddningstjänsten Strängnäs
 8
Fitettan VY, Omar Kallin och Johan Törnqvist
 Storstockholms brandförsvar
 9
FDLA, Emil Carlswärd och Daniel Terenius
Räddningstjänsten Dala Mitt
 10
Älgen & Uttern, Johannes Gustavsson och Marcus Andersson
Räddningstjänsten Syd
 11
Silverrävarna, Jimmy Bengtsson och Jonatan Ahdrian
Räddningstjänsten Gotland
 12
Team Vänstersväng, Henrik Stenberg och Tomas Johansson Bäck
Södertörns brandförsvarsförbund
 13
Team Fire Force, Markus Birgerson och Fredrik Bahlberger
Räddningstjänsten Väst
 14
Västerort Wolfpack, Kalle Berglund och Nicklas Backman
Storstockholm Brandförsvar
 15


 16


 17


 18


 19


 20


Här är alla anmälda lag för endast X-fire OPEN 2020, men kanske får vi en come back 2021? 🙂

Namn Räddningstjänst
 1
Team Desertörerna, Olle Högberg och Patrik Rolf Kempe
Räddningstjänsten Skåne Nordväst
 2
Hur går det med flytten?, Harald Linder och Robert Orajärvi
Kiruna räddningstjänst
 3
Team Gunshow, Anton Viklund och Jad Hajj
Räddningstjänsten Syd
 4
Motståndarlaget, Kajsa Olsson och Björn Henningsson
Räddningstjänsten Kristianstad
 5
Team Pang, Annelie Fahlstad och Mathias Eriksson
Gästrike räddningstjänst
 6
Kistas dalmasar, Jonathan Malmling och Anders Lillhager
Storstockholms brandförsvar
 7
Team Band of Brothers, Calle Carlsson och Victor Carlsson
Bergslagens Räddningstjänst
 8
Lag Malmen, Emilia Rönnberg och Gustav Nyrén
Helikopterflottiljens flygplatsräddning
 9
Kvillinge kickers, Louise Tjäder och Dennis Hall
Räddningstjänsten Östra Götaland
 10
Burning Babes, Joline Höstman och Karolina Carlsson
Räddningstjänsten Skåne Nordväst
 11
Två x hundra kilo, Emil Norling och Fredrik Mauritzon
Uppsala brandförsvar
 12
Lag En man kort, Josefine Hedberg och John Steensson
Räddningstjänsten Storgöteborg
 13
Team 93, Johan Löfborg och Stefan Johansson
Räddningstjänsten Samhällsskydd Mellersta Skaraborg
 14
Pegges Änglar, Stephanie Eriksson och Sofia Fagerström
Räddningstjänsten Enköping-Håbo
 15
Grästorp City Släckers, Patrik Högemark och Johan Eriksson
Räddningstjänsten Västra Skaraborg
 16
Thomas Liiv
inväntar mer info :)
 17


 18


 19


 20


Anmäl dig här!